Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 20 » Про перемогу в обласних змаганнях з авіамодельного спорту
11:17
Про перемогу в обласних змаганнях з авіамодельного спорту

Успішним завершенням обласної зимової спартакіади для вихованців  Приморського районного центру дитячої та юнацької творчості стали проведені 17-18 грудня 2016 року  конкурси з авіамоделювання.
Понад 100 учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області виборювали особисту та командну першість в обласних конкурсах. Ці заходи стали завершальним етапом проведення обласної зимової спартакіади з НТТУМ, в якій взяли участь 245 дітей. У авіамоделюванні учасники змагалися у класах кімнатних моделей літаків вагою 0,5 - 3 грами, які виготовляли з надлегких матеріалів (бальза).  Чемпіоном Запорізької області став Федяєв Денис (І місце) у класі F-4F. ІІІ місце посів Попов Дмитро у класі F1D. Переможці в особистій першості отримали дипломи та медалі. У командній першості команда Приморського РЦДЮТ нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки ЗОДА за ІІІ місце. Вітаємо переможців та їх керівника - Володимира Вікторовича Сухореброва!

Переглядів: 339 | Додав: РЦДТ | Рейтинг: 0.0/0