Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 16

Вітаємо Кеткова Вілена з перемогою в обласних змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі)! У конкурсі з трасового автомоделювання брали участь команди з Оріхова, Михайлівки, Токмака, Приморська, Запоріжжя. Юні автомоделісти продемонстрували свою майстерність у запуску 5 класів трасових моделей, сконструйованих і виготовлених в гуртках автомоделювання. Вихованець гуртка РЦДЮТ посів ІІІ місце в класі моделей "Іграшка" і був нагороджений грамотою та медаллю!
... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: РЦДТ | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)

12-13 грудня в обласному Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» понад 90 учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області змагалося в конкурсах з авіамоделювання та автомоделювання . Ці заходи стали завершальним етапом проведення обласної зимової спартакіади з НТТУМ, в якій брали участь понад 230 учнів Запоріжжя та Запорізької області.

У авіамоделюванні учасники змагалися у класах кімнатних моделей літаків вагою 0,5 - 3 грами, які виготовляли з надлегких матеріалів (бальза). Чемпіоном Запорізької області став вихованець районного центру дитячої та юнацької творчості у класах моделей F-1M,PENAUT (АРАХІС) Попов Дмитро. ІІІ місце у класі моделей MiniSt ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: РЦДТ | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)